
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2514189
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 21:22:55 | | SCORE | 3263 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10600KF CPU @ 4.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | PowerColor RX 6800 XT Red Devil 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 148C-2406 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 79 MHz - max: 2229 MHz |
|---|
| max power | 273 W |
|---|
|