FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514193
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 21:23:54 |
| SCORE | 8723 |
|---|
| FPS | 145 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | PowerColor RX 7800 XT Hellhound |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 148C-2427 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1876 MHz - max: 2089 MHz |
|---|
| max power | 263 W |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|