
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514199
FurMark (VK) Submitted by byru on Apr 11, 2026 @ 21:26:59 | | SCORE | 3924 |
|---|
| FPS | 65 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-6600K CPU @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 1458-37D0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1620 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (170 W) |
|---|
|