FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514227
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 21:35:12 |
| SCORE | 11851 |
|---|
| FPS | 196 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1849-7D67 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5869 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 2000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 50 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-4183 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 2498 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|