FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514233
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 21:36:55 |
| SCORE | 8461 |
|---|
| FPS | 141 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 5060 Ti Prime OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1043-8A07 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 2362 MHz - max: 2572 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (181 W) |
|---|