
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514273
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 21:47:05 | | SCORE | 6838 |
|---|
| FPS | 112 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.42 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 196E-136D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.42 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (320 W) |
|---|
|