FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514341
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:09:29 |
| SCORE | 7044 |
|---|
| FPS | 117 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1025-1871 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6629 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 23 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F58 - SUB: 1043-30F9 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1642 MHz - max: 1830 MHz |
|---|