
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514346
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:12:02 | | SCORE | 17452 |
|---|
| FPS | 290 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7901 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 98 MHz - max: 2071 MHz |
|---|
| max power | 413 W |
|---|
|