
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514376
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:21:38 | | SCORE | 3752 |
|---|
| FPS | 64 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 580.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F07 - SUB: 1458-37B7 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (264 W) |
|---|
|