FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514384
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:23:53 |
| SCORE | 10978 |
|---|
| FPS | 182 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6127 |
|---|
| max core usage | 10 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 71 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C18 - SUB: 1043-225B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1538 MHz - max: 1950 MHz |
|---|