FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514391
FurMark (GL) Submitted by kulisak on Apr 11, 2026 @ 22:25:45 |
| SCORE | 2601 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A380 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8629 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4500 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock Challenger ITX Arc A380 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A5 - SUB: 1849-6004 - REV: 5 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2450 MHz |
|---|
| max power | 66 W |
|---|