FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514404
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:29:22 |
| SCORE | 8880 |
|---|
| FPS | 147 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 3090 Strix OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1043-87AF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1396 MHz - max: 1966 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (390 W) |
|---|