
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514414
FurMark (GL) Submitted by ez1hack on Apr 11, 2026 @ 22:32:06 | | SCORE | 5005 |
|---|
| FPS | 83 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F02 - SUB: 10DE-1F02 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1560 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (176 W) |
|---|
|