FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514428
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:36:20 |
| SCORE | 7413 |
|---|
| FPS | 123 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | EVGA RTX 3080 Ti FTW3 Ultra 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 3842-3967 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 79 % TDP (257 W) |
|---|