
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514446
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:43:35 | | SCORE | 3279 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2507 - SUB: 1462-C978 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1658 MHz - max: 1808 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (130 W) |
|---|
|