FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514458
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 22:48:20 |
| SCORE | 7394 |
|---|
| FPS | 123 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4688 - SUB: 103C-8BAB - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5972 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E1 - SUB: 103C-8BAB - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 2070 MHz - max: 2356 MHz |
|---|