FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514504
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 23:04:52 |
| SCORE | 9576 |
|---|
| FPS | 158 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.67 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 17AA-3CF2 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6881 |
|---|
| max core usage | 14 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 76 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 17AA-3CF2 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1890 MHz - max: 2446 MHz |
|---|