
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2514608
FurMark (VK) Submitted by steel on Apr 11, 2026 @ 23:52:16 | | SCORE | 8480 |
|---|
| FPS | 141 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4500 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1849-5416 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 188 MHz - max: 2633 MHz |
|---|
| max power | 189 W |
|---|
|