
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2514812
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:22:22 | | SCORE | 8263 |
|---|
| FPS | 137 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4500 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1849-5416 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2604 MHz |
|---|
| max power | 196 W |
|---|
|