FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514876
FurMark (GL) Submitted by KaMaR on Apr 12, 2026 @ 01:42:01 |
| SCORE | 7703 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.12.1.251205 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 PRO 3700 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22635 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RX 9060 XT Prime OC 16GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1043-61E - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2217 MHz - max: 3096 MHz |
|---|
| max power | 184 W |
|---|