
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514878
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:43:51 | | SCORE | 3043 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-8400 CPU @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2507 - SUB: 1458-40A9 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1508 MHz - max: 1792 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (132 W) |
|---|
|