
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2514909
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 02:05:57 | | SCORE | 1416 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1849-5101 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 97 °C |
|---|
| core clock | min: 20 MHz - max: 1954 MHz |
|---|
| max power | 196 W |
|---|
|