
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514978
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 02:52:36 | | SCORE | 15090 |
|---|
| FPS | 250 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700 CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2426 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 2593 MHz |
|---|
| max power | 343 W |
|---|
|