FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2515089
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 04:01:18 |
| SCORE | 9592 |
|---|
| FPS | 159 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900KS |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D91 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 34 W |
|---|
| GPU1 | Palit RTX 5080 GameRock OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1569-F320 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2130 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP |
|---|