FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2515658
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 08:44:25 |
| SCORE | 5930 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Zotac RTX 5080 AMP Extreme Infinity |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 19DA-1762 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2700 MHz - max: 2910 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (363 W) |
|---|