
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2518433
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 22:16:08 | | SCORE | 4157 |
|---|
| FPS | 69 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900HK |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 17AA-2095 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 1033 MHz - max: 2076 MHz |
|---|
| max power | 256 W |
|---|
|