
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2518805
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 01:07:01 | | SCORE | 5649 |
|---|
| FPS | 93 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.277 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 H 255 w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1043-4FA - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.5.1 |
|---|
| max core temperature | 0 °C |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 780M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1900 - SUB: 1002-1900 - REV: BA |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 25 W |
|---|
|