
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2519163
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 05:03:53 | | SCORE | 3268 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE RX 6700 XT Nitro 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1DA2-E445 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| core clock | min: 501 MHz - max: 2145 MHz |
|---|
| max power | 194 W |
|---|
|