
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2519433
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 08:01:52 | | SCORE | 6820 |
|---|
| FPS | 113 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.334 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1849-5304 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 209 MHz - max: 2370 MHz |
|---|
| max power | 392 W |
|---|
|