
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2519586
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 09:20:51 | | SCORE | 3650 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2203 - SUB: 7377-120A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1860 MHz - max: 1996 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (449 W) |
|---|
|