FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2519764
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 10:34:02 |
| SCORE | 1680 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800M |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6800M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1043-16C2 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 101 °C |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 2355 MHz |
|---|
| max power | 169 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1043-16C2 - REV: C4 |
|---|
| max core usage | 18 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 1962 MHz |
|---|