
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2519995
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 12:20:11 | | SCORE | 1307 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22635 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1462-397D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1688 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 121 % TDP (159 W) |
|---|
|