FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2520063
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 12:50:38 |
| SCORE | 1971 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4690 - SUB: 1462-7D25 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 25 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D83 - SUB: 1569-F330 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2550 MHz - max: 2722 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|