
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2520196
FurMark (VK) Submitted by ewsser on Apr 13, 2026 @ 13:45:44 | | SCORE | 8282 |
|---|
| FPS | 137 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1458-40CC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1846 MHz - max: 2506 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (340 W) |
|---|
|