
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2520383
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 14:38:19 | | SCORE | 2425 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E409 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 198 MHz - max: 1552 MHz |
|---|
| max power | 177 W |
|---|
|