FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2520613
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 15:41:58 |
| SCORE | 2782 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | PNY RTX 4080 SUPER Verto OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 196E-141A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2820 MHz |
|---|
| max power | 95 % TDP (302 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7D74 - REV: C3 |
|---|