FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2520634
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 15:45:36 |
| SCORE | 1385 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1558-50F2 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1396 MHz - max: 1702 MHz |
|---|
| max power | 113 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1458-50F5 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 400 MHz |
|---|