
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2520892
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 16:56:40 | | SCORE | 924 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4500 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2507 - SUB: 10DE-2507 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1710 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (116 W) |
|---|
|