
|
FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2520899
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 16:58:37 | | SCORE | 4451 |
|---|
| FPS | 73 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1458-40BC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2850 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (336 W) |
|---|
|