FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2520927
FurMark (VK) Submitted by mikegav on Apr 13, 2026 @ 17:06:40 |
| SCORE | 7642 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX (RADV NAVI31) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.348 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 7.0.0-0.rc7.260410g9a9c8ce300cd3.58.fc45.x86_64debug 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1849-364E - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 43 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-471E - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 2014 MHz |
|---|