FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2520984
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 17:24:31 |
| SCORE | 9718 |
|---|
| FPS | 161 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX 16-Cores |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel Arc A750 Limited Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A1 - SUB: 8086-1021 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| core clock | min: 1000 MHz - max: 1000 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|
| GPU1 | Intel Arc A750 Limited Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A1 - SUB: 8086-1021 - REV: 8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 193 W |
|---|