FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2521328
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 18:52:40 |
| SCORE | 3666 |
|---|
| FPS | 61 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2783 - SUB: 1462-5138 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2506 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (212 W) |
|---|