
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2521659
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 20:21:16 | | SCORE | 2178 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 7377-2100 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2310 MHz - max: 2730 MHz |
|---|
|