
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2522221
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 23:39:50 | | SCORE | 2426 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 10B0-F314 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2446 MHz - max: 2566 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (165 W) |
|---|
|