
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2523127
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 08:40:36 | | SCORE | 3206 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 6800 XT Speedster Merc 319 Black 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1EAE-6701 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 109 °C |
|---|
| core clock | min: 58 MHz - max: 2233 MHz |
|---|
| max power | 290 W |
|---|
|