
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2523130
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 08:42:51 | | SCORE | 2373 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 7377-2100 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2430 MHz - max: 2610 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (160 W) |
|---|
|