FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2523352
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 10:10:48 |
| SCORE | 1650 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 577.00 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1462-C755 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 577.00 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 122 % TDP (174 W) |
|---|