
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2523498
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 11:12:11 | | SCORE | 718 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.289 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5972 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 32 W |
|---|
|