
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2523587
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 11:49:26 | | SCORE | 2112 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RX 6700 XT Gaming OC 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1458-232D - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 503 MHz - max: 2429 MHz |
|---|
| max power | 204 W |
|---|
|