FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2523621
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 12:01:13 |
| SCORE | 3085 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS TUF Gaming RX 7800 XT 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1043-5FD - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1268 MHz - max: 2446 MHz |
|---|
| max power | 282 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7D67 - REV: C3 |
|---|